Kdo stojí za projektem

Spolupráce mezi investorem, jakožto realizační firmou a prodejcem projektu má společný cíl a tím je spokojený zákazník.

Investor

OSP spol. s r.o. je renomovaná stavební společnost se sídlem v Moravském Krumlově, působící již více než 20 let na stavebním trhu na jižní Moravě, Vysočině i jinde. Společnost si zakládá na profesionálním přístupu, nejmodernějších technologiích a materiálech ve stavebnictví. Realizuje vše od rekonstrukcí bytových jader, přes opravy a rekonstrukce domů, po novostavby na klíč. Stovky spokojených klientů jsou zárukou spolehlivosti firmy.

Prodejce AvrioReal

Realitní kancelář AvrioReal, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2010 a zakládá si na profesionálním a špičkovém servisu. Svojí činností navazuje na dlouholeté zkušenosti společností ve skupině Arch.Design Group a Avrioinvest, které působí v oblasti architektury, projekce a developmentu. Poskytuje komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitosti. Oporou celého týmu je kvalitní provozní a administrativní zázemí, které zajišťuje hladký chod kanceláře a společně s ostatními pracovníky se stará o spokojenost a komfort svých klientů.

Finanční partner GE Money bank a.s.

Finančním partnerem projektu se stala pobočka GE Money bank a.s. v Moravském Krumlově, nově MONETA Money bank a.s. Klientům Rezidence Husova nabízí individuální poradenství při zajišťování nákupu nemovitosti, zjednodušuje cestu k získání hypotéky, přináší výraznou úsporu na poplatcích a úrokových sazbách, zaručuje finanční jistotu díky prověření projektu.

Vyberte si svůj nový byt
v interaktivním modelu

Prohlédněte si byty

Kontaktujte nás

Informace
k projektu podá:

Ing. Zuzana Rozmahelová
tel.: 734 411 161 / e-mail: rozmahelova@avrioreal.cz